Odběr novinek

Do své e-mailové schránky můžete dostávat informace o novinkách. Zadejte svoji e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko OK. Přihlášení potvrďte v e-mailu, který vám hned zašleme.

Osvěžovače

Reklamní osvěžovače vzduchu nejen příjemně provoní vůz, domácnost nebo kancelář, ale jsou především velmi efektivním prostředkem pro dobře viditelnou reklamu Vaší společnosti. Osvěžovače je možné potisknou logem firmy nebo fotkou a lze vybírat z různých vůní.

Osvěžovače Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
  • Exkluzivní závěsný gelový osvěžovač vzduchu, který je složen ze skutečných francouzských parfémů a je jemnou ozdobou interiéru vazu. Použití gelových aromatických látek zaručuje neobvykle dlouho trvanlivost vůně.

  • Osvěžovač vzduchu do auta ve tvaru panáčka. Připevňuje se do mřížky automobilu. Univerzální klip umožňuje upevnění ve všech typech aut.

  • Osvěžovač vzduchu do auta.Umisťuje se na mřížku ventilátoru, je minimální a originální. Univerzální klip umožňuje upevnění ve všech typech aut.

  • Velmi účinný osvěžovač vzduchu v nádobce, která může být diskrétně umístěna pod sedadlem. Skvěle funguje i při vyšších teplotách a díky použitému organickému materiálu je šetrná k životnímu prostředí.

  • Mr&Mrs Fragrance Niki je designový osvěžovač vzduchu do auta ve tvaru panáčka. Připevňuje se do mřížky automobilu. Univerzální klip umožňuje upevnění ve všech typech aut. Lze dokoupit náhradní náplně.

  • Osvěžovač vzduchu do domácnosti, v podobě vonných tyčinek.

  • Účinně odstraňuje ze vzduchu všechny nepříjemné pachy, jako jsou od vaření, kouření, barev, toalety, trusu zvířat, plísní, kanalizace apod. Na rozdíl od jiných chemikálií pachy nemaskuje, ale skutečně absorbuje.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek