Odběr novinek

Do své e-mailové schránky můžete dostávat informace o novinkách. Zadejte svoji e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko OK. Přihlášení potvrďte v e-mailu, který vám hned zašleme.

Visačky

Reklamní aromatické visačky jsou vyrobeny ze speciálního papíru s vysokou gramáží, jsou potištěny za použití technologie ofsetu nebo sítotisku, který se vyznačuje možností použití jedné až čtyř barev na stranu visačky. Visačka je napuštěna moderní vůní, která je fixována pomocí polymerů, což zabezpečí její dlouhé a plynulé uvolňování.

Visačky Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
  • 3D aromatická reklamní visačka je potištěná technologií sítotisku nebo ofsetu v režimu CMYK (plnobarevný tisk). Jedná se o výrobek chráněné dílny Verva Group, který splňuje i velmi přísné nároky na prezentaci a prodej v síti obchodních řetězců, čerpacích stanic, hotelových recepcí a dalších míst prodeje a reklamní prezentace.

  • Aromatická reklamní visačka potištěná technologií sítotisku, je možné použít jednu až čtyři barvy na stranu visačky. Jedná se o výrobek chráněné dílny Verva Group, který splňuje i velmi přísné nároky na prezentaci a prodej v síti obchodních řetězců, čerpacích stanic, hotelových recepcí a dalších míst prodeje a reklamní prezentace.

  • Aromatická reklamní visačka potištěná technologií ofsetu v režimu CMYK (plnobarevný tisk). Jedná se o výrobek chráněné dílny Verva Group, který splňuje i velmi přísné nároky na prezentaci a prodej v síti obchodních řetězců, čerpacích stanic, hotelových recepcí a dalších míst prodeje a reklamní prezentace.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek