Odběr novinek

Do své e-mailové schránky můžete dostávat informace o novinkách. Zadejte svoji e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko OK. Přihlášení potvrďte v e-mailu, který vám hned zašleme.

Sériová výroba

Produkty vysoké kvality. Osvěžovače vzduchu příjemně provoní vůz, domácnost nebo kancelář. Disponují moderním a elegantním designem. K čištění a úklidu vám pomůžou velice efektivní výrobky, jako jsou autohouba double a utěrky z mikrovlákna.

Sériová výroba Počet produktů: 22

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 22 položek
 • Papírový osvěžovač vzduchu, vyrobený ze surovin nejvyšší kvality! Pro výrobu byl použit speciální papír s vysokou gramáží 880g/m2. Bariérová fólie zamezí úniku vůně před otevřením. Moderní vůně, fixované pomocí polymerů, zabezpečí dlouhé a plynulé uvolňování vůně.

 • Papírový osvěžovač vzduchu, vyrobený ze surovin nejvyšší kvality! Pro výrobu byl použit speciální papír s vysokou gramáží 880g/m2. Bariérová fólie zamezí úniku vůně před otevřením. Moderní vůně, fixované pomocí polymerů, zabezpečí dlouhé a plynulé uvolňování vůně.

 • Tři vonné proužky do vysavače s vůněmi levandule, oceán a sport pro svěží vzduch ve vašem domě.

 • Moderní papírový osvěžovač vzduchu, vyrobený ze surovin nejvyšší kvality, skvěle zapadá do moderního městského stylu a ideálně kombinuje originalitu s jemností.

 • Moderní papírový osvěžovač vzduchu, vhodný pro ty, kteří nechtějí následovat trend, ale chtějí ho vytvářet, protože vědí, že skutečný styl je souhrnem denního výběru. Prestige má minimalistický tvar, opravdový design a vůni francouzského parfému.

 • Snadné řešení pro odstranění molů z vašich skříní. Visačka se pouze pověsí a nechá působit. Zaručuje rychlý účinek.

 • Ledík je dokonalý a nenápadný pomocník při boji se zápachy ve vaši ledničce. Stačí pouze umístit na vhodné místo otočit kotoučkem a o víc se už nemusíte starat. Lédík pohltí veškeré nepříjemné zápachy.

 • Je určen k jednorázovému orientačnímu měření obsahu alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Slouží pro privátní účely. Měření provádíme nejdříve po 15 minutách od posledního požití alkoholu.

 • Účinně odstraňuje ze vzduchu všechny nepříjemné pachy, jako jsou od vaření, kouření, barev, toalety, trusu zvířat, plísní, kanalizace apod. Na rozdíl od jiných chemikálií pachy nemaskuje, ale skutečně absorbuje.

 • Jednoduchý tvar, skrývající úžasnou přírodní sílu, dělá z Aroma Car Bio Fresh nepostradatelný doplněk pro každé zpětné zrcátko. Dřevěný vršek absorbuje vonný olej a postupně uvolňuje vzrušující vůni, čímž je zaručen dlouhodobý pocit osvěžení.

 • Velmi účinný osvěžovač vzduchu v nádobce, která může být diskrétně umístěna pod sedadlem. Skvěle funguje i při vyšších teplotách a díky použitému organickému materiálu je šetrná k životnímu prostředí.

 • Víceúčelový osvěžovač vzduchu, určený nejen do auta, je vkusný i jako doplněk do ložnice nebo šatníku. Decentní sáček obsahuje vonné kuličky napuštěné francouzským parfémem, který je postupně uvolňován.

Zobrazeno 1 – 15 z 22 položek