Odběr novinek

Do své e-mailové schránky můžete dostávat informace o novinkách. Zadejte svoji e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko OK. Přihlášení potvrďte v e-mailu, který vám hned zašleme.

O nás

Verva Group, s.r.o.

Verva Group je chráněná dílna, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením a je schopna Vám poskytnout náhradní plnění dle zákona. Firma vznikla v roce 2010 a pokračuje v patnáctileté tradici firmy KUBI ve výrobě reklamních aromatických visaček.

Všechen námi nabízený sortiment splňuje i velmi přísné nároky na prezentaci a prodej v síti obchodních řetězců, benzinových čerpadel, hotelových recepcí a dalších míst prodeje a reklamní prezentace. Vysoká kvalita surovin zaručuje unikátnost výrobků a vysokou přidanou hodnotu reklamního předmětu, což umožňuje export po celé Evropě.

Všude tam, kde to charakter výrobků vyžaduje, jsou k dispozici certifikáty o zdravotní nezávadnosti, odolnosti a kvalitě, vydané autorizovanými zkušebnami. Nabídnutý sortiment je vyráběn a montován zdravotně znevýhodněnými a tělesně postiženými občany v chráněné dílně Verva Group. Oficiální akreditace chráněného pracoviště umožňuje všem objednatelům uplatnit odebrané objemy zakázek, jako zboží náhradního plněni. Nezávisle na tomto faktu, však každý kdo odebere naše zboží, pomůže najit pracovní uplatněni zdravotně znevýhodněným spoluobčanům. Využijte prosím nového spojení profesionální nabídky a možnosti náhradního plněni ve své obchodní a prodejní strategii.

  • Vysoká kvalita výrobků
  • Přísné nároky na prezentaci
  • Certifikáty o zdravotní nezávadnosti
  • Náhradní plnění

Sídlo firmy

cms-img

VERVA GROUP, s.r.o.

Bohunická cesta 11, 664 48 Moravany u Brna
Česká republika

Dobré vědět

Zaměstnáváte-li více než 25 zaměstnanců a nesplňujete povinný 4 % podíl zaměstnanců se zdravotním postižením, potom je pro Vás vhodným řešením odběr našich výrobků náhradního plnění.

Poskytujeme náhradní plnění

Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond, více informací zde.

Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti