Odběr novinek

Do své e-mailové schránky můžete dostávat informace o novinkách. Zadejte svoji e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko OK. Přihlášení potvrďte v e-mailu, který vám hned zašleme.

SÍTOTISK aromatická visačka

Nový produkt

Aromatická reklamní visačka potištěná technologií sítotisku, je možné použít jednu až čtyři barvy na stranu visačky. Jedná se o výrobek chráněné dílny Verva Group, který splňuje i velmi přísné nároky na prezentaci a prodej v síti obchodních řetězců, čerpacích stanic, hotelových recepcí a dalších míst prodeje a reklamní prezentace.

Více informací

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Katalog raznic aromatických visaček (3.48M) Pokyny pro grafické podklady (304.91k)

Požádejte o kalkulaci Zdarma
Hotovo

Poptávkový formulář byl úspěšně odeslán,
jeho kopie byla odeslána na Vaší emailovou adresu.

S naší nabídkou Vás budeme brzy kontaktovat.

Parametry

Technologie potisku Sítotisk
Doba zhotovení Deset pracovních dnů od schválení grafických podkladů.
Raznice Dle katalogu nebo nová raznice dle vlastního návrhu je účtována ve výši 3 900 Kč (u zakázek od 5 000 ks je nová raznice zdarma).
Vůně Black, citrón, jablko, ledový vítr, les, lesní plody, levandule, mango, mojito, new car, oceán, tabák, vanilka, zelený čaj.
Obal Dvousložková nepropustná fólie zaručuje trvanlivost vůně.

Více informací

Všude tam, kde to charakter výrobků vyžaduje, jsou k dispozici certifikáty o zdravotní nezávadnosti, odolnosti a kvalitě, vydané autorizovanými zkušebnami. Nabídnutý sortiment je vyráběn a montován zdravotně znevýhodněnými a tělesně postiženými občany v chráněné dílně Verva Group. Oficiální akreditace chráněného pracoviště umožňuje všem objednatelům uplatnit odebrané objemy zakázek, jako zboží náhradního plnění. Nezávisle na tomto faktu, však každý kdo odebere naše zboží, pomůže najít pracovní uplatnění zdravotně znevýhodněným spoluobčanům. Využijte prosím nového spojení profesionální nabídky a možnosti náhradního plnění ve své obchodní a prodejní strategii.

Podmínky realizovatelnosti:
Nátisk je možné provést u zakázky o objemu nejméně 200 ks.
Nejmenší počet kusů pro jednu vůni je 200 ks.